Kontrol Yayıncılık-Deneyimli Anne
GENEL KONULAR GÜZELLİK DENEYİMLERİM MUTFAK DENEYİMLERİM ANNELİK DENEYİMLERİM GEZME TOZMA DENEYİMLERİM

26 Ekim 2019 Cumartesi

Kontrol Yayıncılık


Selam blog dostlar. Nasılsınız? Bugün sizlere severek ve eğlenerek yaptığımız, Kontrol Yayıncılık’a ait “dikkat ve hafıza seti” nden bahsetmek istiyorum.

Biliyorsunuz günümüz çocukları sürekli ekrana maruz kalıyor ve bu da onlarda maalesef ki birçok soruna yol açıyor. Özellikle şu sıralar “dikkat dağınıklığı” sözünü her yerde duyuyorsunuzdur. Ben de bu konuda hassas olduğum için, çocukların yaşadığı bu sorunu en aza indirgeyebilmek adına Kontrol Yayıncılık’ın dikkat ve hafıza setini aldım.

Oğlum 7 yaşında olduğu için biz “7 yaş dikkat ve hafıza setini” aldık.

Bu setin içerisinde çocukların algılarını güçlendirecek çok keyifli egzersizler var. Bu egzersizler algı merkezlerinin aktif olarak çalışmasını sağlıyor, bu sebeple çocuklar için çok faydalı.

Az önce yukarıda bahsettiğim gibi “Dikkat” benim için çok önemli bir konu. Oğlum da bu sene 1.sınıfa başladı ve  ben de onu bu kitaplarla desteklemek istedim.

Biliyorsunuz “dikkat ve hafıza eğitim setleri” çocuğun ders başarısını ve derslerdeki konsantrasyon süresini arttırmaya yardımcı oduğu gibi okuduğunu anlama ve farklı yollardan problem çözme yeteceğini arttırmaya da yardımcı oluyor. Kontrol Yayıncılık’ın 7 yaş dikkat ve hafıza güçlendirme seti, 2 kitaptan oluşuyor. Kitaplar toplamda 256 sayfa ve içerisinde 190 soru var.
Sorular kolaydan zora doğru. İçerisinde resimler ve şekiller var ve  oğlum bunları yaparken hiç sıkılmadı, severek yaptı.

Sizlerde çocuğunuzla hem kaliteli vakit geçirmek hem de kontranstrsyonun artmasına yardımcı olmak isterseniz Kontrol Yayıncılık’ın uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış bu setini rahatlıkla  alabilirsiniz.

Daha miniklerimiz için de setleri var. https://www.kontrolyayincilik.com/ adresinden daha neler olduğunu detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.. Bizden söylemesi ;)

2 yorum:

  1. Yeğenim 5 yaşında onun için mutlaka inceleyeceğim siteyi, tavsiye için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. Bizim oğlanlar yaşıt.. Bu hafıza setini biz de inceleyip temin edelim. Başarılar miniğe..

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

blog şablon tasarım sosyal medya kafe
DENEYİMLİ ANNE COPYRİGHT © 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.
www.deneyimlianne.com’ da yer alan tüm bilgiler, kişisel deneyim ve araştırmalarımdır.Tedavi ve teşhis özelliği taşımaz,
sadece tavsiye ve bilgilendirmeye yöneliktir.Her bireyin gereksinimlerinin farklı olduğu göz önüne alındığında, kendinize ve çocuğunuza özel yöntemler için mutlaka konunun uzmanına başvurun.