Hakkımda-Deneyimli Anne
GENEL KONULAR GÜZELLİK DENEYİMLERİM MUTFAK DENEYİMLERİM ANNELİK DENEYİMLERİM GEZME TOZMA DENEYİMLERİM

Hakkımda

Deneyimli Anne Emel
2012 yılında anne olacağımı öğrendiğimde, konuya ait hiçbir bilgimin olmadığı düşüncesi mutlulukla birlikte biraz endişe duymama da sebep oldu. Günlerim “Nasıl yaparım, nasıl bir anne olmalıyım?” sorularına cevap aramakla geçti.

Bir sürü kitap, dergi, makale vs. derken doğum öncesi ve annelikle alakalı birçok bilgiye ulaştığımı, ama buna ulaşana kadar da çok fazla emek harcadığımı fark ettim. Öğrendiklerimi annelik sürecinde tecrübe ettikçe, anneliğin çok zevkli, bir o kadar da zahmetli olduğunu anladım. Benim gibi özellikle kendi başına bu süreci yaşayanlara yardımcı olmak ve onların deneyimlerinden de faydalanmak için “Ne yapabilirim?” derken 2014 yılında modern günlük de diyebileceğimiz “Blog Dünyası”nda buldum kendimi. Blog yazmanın geleceğe dair iz bırakması, başkalarına faydalı olması, aynı şeyleri yaşayan birçok insanla tanışma fırsatı vermesi çok hoşuma gitti. Basit yazılar yazarak başladığım bu serüvende bugün daha çok paylaşım imkânı sunan, bir annenin ihtiyaç duyabileceği birçok bilgiye çok fazla zahmet çekmeden ulaşmasını sağlayan bir siteyle yoluma devam etmeye karar verdim.

Bu düşüncelerle de sizin katkılarınızı ve deneyimlerinizi ayrıca önemsiyor ve burada paylaşmak istiyorum. “Deneyerek değil, deneyimlerimizi paylaşarak öğrenelim“ sloganıyla çıktığım yolda, dünyanın bu en güzel duygusunu yaşarken, sizleri deneyimlerimizi paylaşmaya davet ediyorum.
Facebook 
Twitter
İnstagram
Google +
Sevgilerimle.
Emel

3 yorum:

 1. İnşallah yakın zamanda çocuk sahibi olmayı planlıyoruz. Kısmet olursa tabii. Buraya daha sık uğrayacağımı düşünüyorum, ben de yalnız sayılırım ve siz deneyimli annelerden öğreneceğim çok şey var. Sevgi ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çocuk gerçekten çok güzel ama bir o kadar da yorucu! Bazen kitaplardaki gibi olmuyor ve birilerinin deneyimlerinden faydalanmak gerekiyor. Çünkü her çocuk farklı oluyor. Her yöntem her çocukta işlemiyor. Her zaman beklerim sorun olursa özelden de mesaj atabilirsin. Sevgiler :)

   Sil
 2. Sade ve Derin'in tavsiyesi üzerine geldim. İyi ki de gelmişim. Sizinle aynı yılda evlat sahibi olmuşuz. Sloganınızı da çok beğendim. Faydalı paylaşımlarda buluşmak dileğiyle :))

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.

blog şablon tasarım sosyal medya kafe
DENEYİMLİ ANNE COPYRİGHT © 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.
www.deneyimlianne.com’ da yer alan tüm bilgiler, kişisel deneyim ve araştırmalarımdır.Tedavi ve teşhis özelliği taşımaz,
sadece tavsiye ve bilgilendirmeye yöneliktir.Her bireyin gereksinimlerinin farklı olduğu göz önüne alındığında, kendinize ve çocuğunuza özel yöntemler için mutlaka konunun uzmanına başvurun.